Firma ALU-CAST

NOWOCZESNA ODLEWNIA CIŚNIENIOWA, wytwarzająca odlewy aluminiowe na maszynach zimnokomorowych, specjalizująca się w produkcji i obróbce precyzyjnych odlewów aluminiowych.

position: absolute; right: 285px; top: 90px position: absolute; right: 255px; top: 90px position: absolute; right: 225px; top: 90px
Praca w ALU-CAST AG

Pracownik fizyczny:
odlewnia aluminium, pracownik magazynowy-kierowca, powierzchniowa obróbka mechaniczna

Miejsce pracy:
Zakład Produkcyjny Świebodzice

Zadania:

• realizacja prac zleconych
• wykonywanie prostych prac magazynowych
• ręczny transport materiałów
• praca na stanowisko odlewnicznym
• ręczna obróbka detali
• obsługa pras i śrutownicy

Wymagania:

• dyspozycyjność do podjęcia pracy
• gotowość do podjęcia pracy fizycznej
• samodzielność i odpowiedzialność
• rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• nowoczesne narzędzia pracy
• odpowiednie wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV
na adres e-mail: kadry@alu-cast.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

ODLEWNIA ALUMINIUM ALU-CAST AG ŚWIEBODZICE - ODLEWNICTWO CIŚNIENIOWE STOPÓW ALUMINIUM OFERUJE:

odlewy aluminiowe • detale aluminiowe • elementy aluminiowe • maszyny odlewnicze • formy trwałe do odlewów • obróbka powierzchniowa odlewów • obróbka mechaniczna odlewów • śrutowanie • gratowanie • stopy aluminiowe • odlewy ciśnieniowe